Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz BalaNce87 #8927 üzenetére

    Nekem egyáltalán nem jön be az Abakan, viszont például az M416 igen (bár majdnem ugyanaz, mint az XM8). M16-om még nincs, de közel járok, már csak az, meg az MG3 hiányzik és megvan minden fegyver a játékban :)
    (reconnál is megérte M95-re gyúrni, tegnap óta van meg, de imádom)

    aram01: az jó kis fegyver, vagy negyedórát mentem vele, de úgy lehet osztani vele a headshot-okat, hogy ihajj... jó, hogy nincs rá red dot, túl erős lenne már úgy :))

    L4D1K: Saiga túl erős? Tegnap volt egy srác NS2000 + Magnum ammo kombóval, brutálisan osztotta a killeket. Én is kipróbáltam, csak és a 12 Gauge+dupla tár kombóval. Tényleg kegyetlen fegyver, sokkal erősebb, mint a Saiga, de nem lehet vele hibázni, mert míg újra lősz vele, ledarálnak (a Saiga-val meg lehet gyorsan pumpálni a söréteket, gondolom azért szeretik inkább azt)

    [ Szerkesztve ]

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BalaNce87 #8927 üzenetére

    nekem mint látod a shotot,sikerült pár embernek a Nemesise lennem :D ezek nálam nem azt jelentik,hogy megöltem,aki engem 5-ször lelőtt,hanem ÉN öltem a kép alapján 3 külömböző embert is 5-ször le :DDD nem mindegy...egyébként a jó sniperkedés titka sajna az,hogy HC-n kell elkövetni a dolgot(PH 3-as,de a 4-es,az enyém is az lesz),berakod a GOL-t,mellé a Magnum ammo,és akit eltalálsz szerintem bárhol,az kifekszik.a lentebbi kép az első GOL próbálkozásom volt,és előtte vért izzadtam az SVU-ig,ami ugyan nem öl elsőre testre magnummal sem,de viszont sorozatlövő,lehet vele közelharcolni is jobban,de azzal értem el végre 1/1-nél jobb köröket sniperkedéssel...vagyis eszerint ég és föld,hogy ki mivel megy itt is,minimum olyan viszony,ha nem durvább,mint az m60 vs. egyéb LMG a medicnél.
    Meghát a csipához hozzátartozik a kreativ kukkolás,ha jól helyezkedsz,nem az egyenhelyekre,és addig látszol csak ki,hogy ráláss az ellenre,lehet durvulni...ha ritka helyet talál az ember,ott általában nem szúrják ki könnyen,tegnap pl.a havas tankos pályán az A összedőlt romjai között,egy faldarab mellett kikandikálva kukkoltam a B-t,amig a többiek támadtak,tuti lett vagy 8 killem csak ott,ki se szúrt senki,pedig ott mászkáltak mellettem... ;]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • Fortissimus

    őstag

    válasz BalaNce87 #8927 üzenetére

    meg ami meg zavaro: miert nem lehet a baratlistaban infot kerni a szerverrol amin a haver jatszik? csak a szerver nevenek felet latom, de, hogy kik vannak meg rajta vagy hogy hc-e, azt mar nem. meddig tartott volna oda is rakni egy server info fulet??

    ''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Új hozzászólás Aktív témák