Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz BandiHUN #8922 üzenetére

    ez csak annyit jelent h felesleges az 50 es szint!! szted mitől lenne kihívás a játék ha nem attól h feljuss nulláról a csillagos 50re? el lett Qrva az egész pontozási rendszer! na ja nem csak az!

    (#8923) Fortissimus ez is gáz, valóban az idegesít benne engemet is ha pl van teamkill akkor lófaszt nem tudok írni pl ha én ölök akk sry v vmi... de mégcsak nem is látom az infókat, írás, gyilok stb! ez a 10 sec is gyökérség szvsz, dobjon ki messzebbre de ne kelljen már ennyit időt elcseszni képernyő nézegetéssel, most aki balfaszabb az mást nem lát mint a spawnmenüt, és folyamatosan anyáz! nem vok n00b és közelít a k/d-m a 2höz, de idegesít a tétlenség sokszor :/ hibáktól eltekintve egy kellemes game lehetne

    a spawnról meg annyit h: sokszor össze vissza szór ki, tojva arra h az adott területen ellenség van, multkor berakott engemet egy gyerek elé és már kaptam is az ólmot a hátba...
    mondjuk én is jutottam már így sok freghez és elég gány dolog... de ha ott van nem várom meg míg engem lő le....

    1 szabály van amit mindig betartok, soha nem spawnolok csapat/squad társra!

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák