Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bavid

    senior tag

    válasz r-chee #8489 üzenetére

    Engem nem zavar ha mittudom én 20-mről oldalról le gl-ez, azt mondom jó, vagy ha házban kapok egy cg-t, megérdemlem, de mikor mondjuk valparison (ott sok a domb) felbukkan egy ellen és nem az hogy elkezd lőni, nem jön a gl, azt nem értem miért azzal megy elsődleges fegyverként?? Ez szerintem gáz, meg cg-vel ue. Nem tud célozni azt így elcseszi más játékát is, mondom volt fent egy magyar, csak(!!) gusztival ölt! és tökjó volt hogy esélye sincs az embernek, amúgy emg így is jó sz@ar lett a k/dje :C
    Én is használom a gl-t pl mikor vannak 3-an és oldalról rájuk látok, előveszem a gl-t (ha nem épp smoke van nálam) és durr aztán fegyóval megölöm a maradékot ;] Ez szerintem a normális használat, nem az hogy már platina csillagos gl-es és jön szembe durr kapom :W Ez zavar.

    Lorenzo: igen tényleg csak az ment kb páran voltunk a 32 ből akik fegyverrel lőttek (és megjegyzem én lettem az 1. így...)
    Hc-re azért nem járok mert szerintem elveszik a csapatjáték benne, nincs minimap, nem látszanak a hullák, nincs spot nemtudok segíteni a többieknek azzal is, és egyebek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák