Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PaJa1

    őstag

    válasz Źşë' #4431 üzenetére

    XPvel ha rendzergazda vagy akkor úgy is fut minden, így nem hiszem hogy ott állítani kéne valamit is.Passzolom miért nincs ping neked kiírva.
    Rengeteg szervernél nekem sem írja. De ha rendezem akkor elöl vannak azok amelyiket írja és kicsi.

    Az az antennás távcső engem is érdekel mit csinál.
    Szerintem annyit, hogy ha jelölöd a célt, akkor nem kell folyton nyomogatni, hanem ha végig figyeled a tagot akkor folyamatosan jelöli. Kipróbálni még nem tudtam, mert mostanság HC szerveren játszok csak. A tököm tele volt már normálon, hogy medickel csak ijesztegetni tudtam azzal a qrva nagy könnyű géppuskájával. A T88 ig voltak meg a fegyverek, egyszerűen akárhogy lőttem a legjobb eset az volt ha kinyírtuk egymást azzal akire lőttem - még úgy is ha én lőttem először.
    Viszont ma este megszereztem az M60at, megnövelt pontossággal és 4xeres optikával nagyon durva pukkongató lett belőle. Komolyan mintha rám szabták volna. Egy ültő helyemben az ezüst csillagot is elértem vele. Bár most, hogy ezeket leírtam, biztos mire újra játszok majd csak botorkálni fogok a lista végén vele - ahogy magamat ismerem
    Én amúgy eddig egész egyformán haladtam a kasztokkal, de most a medic nagyon meglódult :D

    Semmi extra (20100310):

    Valaki kérdezte, hogy hol tudja megnézni a statját: a játékon belül Multiplayer - My stats :)

    [ Szerkesztve ]

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

  • athomi

    veterán

    válasz Źşë' #4431 üzenetére

    Az AI itt sem panaszkodhat, sőt, szerintem még rosszabb, mint a MW2-ben. :) A csapattársaim kis túlzással semmit nem csinálnak, még tankkal szemben sem bújnak rendes fedezékbe, de nem gond, mert az ellenfél úgy is csak rám tüzel, ráadásul a falon át is lekövetnek. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák