Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Illusion1010

    senior tag

    válasz harry3 #30818 üzenetére

    Gratulálok :K

    Próbáld támogatni a csapatodat a zászlófoglalásban, megvédésben.

    Ne menj be a sűrű részekre, mert azonnal szétszedik a tankod. Figyeld a helikoptert, ne tudja támadni a gyalogságot, vagy a többi járművet. Nálam a másodlagos fegyver van betéve jármű tuningnak, azzal is el lehet ijeszteni a helikoptert. Ha elég értelmes a csapatod, lehet párban járni egy másik tankkal, tudjátok egymást fedezni, ketten támadni az ellenséges tankokat.
    A sivatagban előszeretettel sunnyognak el quaddal vagy terepjáróval a másik bázis felé. Jó kis dupla/tripla killek jönnek össze ha elkapod őket, és nem utolsó sorban nem kerülhetnek a csapatod mögé. Ne állj egyhelyben sokáig, mert jön a mortar. Sokszor nézz körül külső nézetben, mert népszerű a C4 quad támadás.
    Én aknákat szoktam lerakni a tankom mögé hogy ne tudjanak ilyesmivel meglepni. Kell lennie egy fedezéknek a közelben, ahová vissza tudsz menni javítani, vagy ha betrészereznek. Próbálj úgy megállni javítani hogy fedezékben legyél amikor kiszállsz. A tank eleje a legellenállóbb, azt fordítsd az ellenség felé ha támadnak.
    Az UAV szinte mindig tud 100%ot sebezni, szóval nem árt ha szemmel tartod.

    Szerintem :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák