Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Yany #21711 üzenetére

    hát sztem nem lesz az a 9550 tartósan 65k felett, egyrészt bízom benne h mérséklődik az árfolyam (278 az euro! ez jó jel!) ill. már csak azért sem, mert aki új procin töri a fejét annak inkább az új i5-7 vonal van terítéken, jobbak és az áruk is egyezik majdnem! Ha platformcsere is játszik, akkor érdemes amúgy is várni mert intel árcsökkentést jelentett be ami akár 50% os is lehet egyes típusoknál! szvsz 1-2 hónap és mérséklődik itt minden. ill a 9550 ára azért is eshet mivel próbálják kisöpörni a raktárakat, régi több éves 775ös gépet ki akar manapság már építeni, aki eddig nem vett 53ért az miért venne most 65ért? nemtom nekem ez a véleményem. jelenlegi gépem teljesítményét ismerve ez a proci kapni fog egy 460gtxet, a gts megmarad fizikázni, és már ezzel is jelentős sebesség növekedést értem el, és majd ha lemegy a 9550 ára akkor meglépem, ha nem megy le akkor platform csere jön, ami több kakaót tartogat majdnem uazon az áron.

    akkora egy láma egyes admin! mint az atom! tisztelet a kivételnek! játszottam egy szerón, laguna presa rush, erre hátul maradtam a 2. támadási ponton attakerként, mire kiszedtem a körülöttem levőket, kb 4-5 embert... de majd megvárom h ők szedjenek ki :U erre kaptam egy baseraper kicket! mondom ahogy felrobbant az utolsó mcom, már lőttem a körülöttem levőket és nem telt el fél perc már ki is dobott a láma! ilyenkor hogy a büdös fszba sprinteljek el a bázisunkra? azért marha jól gondolkodnak egyesek! :W
    meg valparaisón volt h támadóban nekiálltam uavozni. ugye az enemy nem tud feljönni a konzolig mert számol visszafele! és meghal! erre odajön és lekésel, wtf :F nem esett le elsőre, csak miután mi védtünk és elkezdtem gondolkozni h akkor ezt most h... :(((

    +volt egy olyan szitu h srác fut fut, és ki akart ugrani az ablakon, mire lelőttem, és pattant egyet, méghozzá bele az ablaktokba! és ott lógott a csávesz :DDD

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák