Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r-chee

    őstag

    válasz harry3 #19543 üzenetére

    K/D - K/D - K/D... mintha másról nem is szólna ez a játék :) .
    Csak hogy ne érezd magad egyedül :) :

    Itt Atacama Desert-en gabipaci befuvarozott első pár M-COM-hoz, amiket halál és gyilok nélkül beélesítettem és vártam, hogy pukk. Teli szeró volt, kutya sem jött deaktiválni. Köv. M-COM páosból egyet szintén szétszedtem élesítés és C4-es/öngyilkos merénylő kombóval, majd 3. pár közül egyikből egy csomó "életerőt" kipréseltem C4-es/öngyilkos merénylős módszerrel:

    Melyiket kereteztessem be vajon? :D

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

  • Źşë'

    addikt

    válasz harry3 #19543 üzenetére

    én is pont így érzem qliveben (mármint h mindenki megtalál és amit én kapok sebzés az 2x nagyobb mint amit én osztok), igaz ezt betudom a kiborító lagnak, és csak ritkán játszogatom már vele!

    Leginkább rendkívül pontos és rövid találatokat vigyél be magnum golyóval - ez HC-n és nem HC-n egyaránt fontos! Úgy értem kattintgass az egérrel a célponton, a hosszú sorozatok kevésbé hatásosak, ez tapasztalat! Ha esetleg a sebzés erős (HC-n), akkor a sima mod marad. Ahol viszonylag több időd van a fedezékbe vonulni - ill. próbálj meg mindig a fedezékben maradni, osonva menni, kiismerni a pályákat, érezni magát a játék sebességét/fizikai adottságait a fegyvereknek és a többi dolognak.

    Ahogy nézem még a játék elején vagy, és ott nemigen vannak még jó cuccok, unlockold ki őket és használj kiegészítőket! Akár fegyverre akár járműre! Ahogy nézem pont nem a nagyágyú fegyverekkel mész, mint pl m60, m416, type88lmg, gol sniper, m24 sniper stb. Tanácsos ezekkel kezdeni és mire belejössz a célzásba és egyéb taktikákba, addigra lesz elég tapasztalatod és tudsz olyan fegyvert is használni ami esetleg picit lassabb, pontatlanabb, és meg tudod majd fejelni egy 4x zoommal v red dottal stb.

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • bul07

    nagyúr

    válasz harry3 #19543 üzenetére

    normál szerveren ne is csodálkozz ott általában van 3d spot az olyan mint egy WH, ha megjelölnek bokron, házon, fán, dombon, keresztül is látják hol vagy és lőnek is rád
    és ez mindenki látja nem csak az aki bejelölt ez a legrosszabb benne
    [link][link]
    [link]
    és egyesek még túlzásnak tartják a spot-ot, lehet legális WH-nak nevezni(ezeket a képeket most csináltam amúgy nem járok olyan szervere ahol van spot)

    járj HC szervere igaz hogy jobban sebeznek kicsit de legalább nem látnak mindenen keresztül hogy hol vagy

    kezd tele lenni mindenem azzal hogy elakadok minden kis szír sz@r-ba legyen az egy fél millimétere kiálló fűszál vagy egy lépcsőfok és sok miden más, általában akkor amikkor gyorsan el kellene bújni tölteni vagy ellenfél elől :W

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák