Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LifeSpirit

    tag

    válasz Plutor #11573 üzenetére

    Amúgy spottal kapcsoltban annyi barom van bfcb2ben,hogy egy körben kb 1 hete rushban alig láttam spotot aztán nem tudtam mivan most,aztán megkérdeztem a csapattól,hogy mér nem spotolnak.
    Aztán volt olyan aki be írta hogy az mi, (Az okés is)Egy másik barom meg beírta,hogy leszednék előle a fraget...
    A spotolás nagyon segíti a csapatot,csak nagyon sokan nem is tudják,hogy ilyen is van vagy csak nem akarják használni.
    Spot reflexet kikkel a fejleszteni:Először tudatosan,kell egy halom embert meg spotolni,aztán az befog rögzülni rendesen és már a tudat alatti viszi rá az ujjad a q gombra :DD
    Ezért van nekem az,hogy miután vissza mentem mw2re csomószor nyomtam a q-t aztán néztem hogy miért dobálja a stungranyot és miért nem spotol.
    Kicsit furcsa volt róla leszokni.

    Új tippek még spothoz ami nem írtatok le:
    -Járműre ránézel,nyomsz egy spotot jelzed a vezetőnek,hogy beakarsz szállni várjon meg.
    A-B M-comok,conquesten zászlók bespotolása:Támadóban:Melyik pontra mennyen a team/vagy a squad (nem tudom hogy az egész teamnek jelzi e)
    Védőben:Melyik pontra figyeljünk jobban
    Erről a bázis spotrol annyit,hogy szerintem aszerint rakja le a spotot,hogy hányan nyomnak spotot ugyan arra a bázisra.................
    pld: szeritnem ha 3an nyomnak A-ra egy q betüt B-re viszont 4en akkor a B lesz megjelölve addig,ameddig A-ra nem nyomnak 5öt.....
    Ezt nem tudom pontosan hogy így van e,de szerintem igen........

  • Perillustris

    senior tag

    válasz Plutor #11573 üzenetére

    A spotoláshoz kapcsolódik az én kérdésem is: hány másodpercig tart a jelölés (ha nem lövi le senki a jelölt ellenfelet)?

    Perillustris

Új hozzászólás Aktív témák