Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Locutus #9627 üzenetére

    na hát igen,voltunk egy ideig egy squadban...ami jogos:csúnyán tényleg nem illik beszélni,és végülis úgy tudom,csak rádszóltak,jogosan,hogy nem kellene...a gusztira meg gonosz vagyok,de én is azzal toltam :DDD ki akartam én is maxolni az engit,de hát ez egy ilyen gém,egyébként volt 4-5 késeléses köröm is,ak-val is lőttem magam néha pin-ig,granyóra meglett a szép szines embléma...tehát lehetett ölni sok mindennel,nagyon nem vettem észre extra anomáliát.az meg hogy a csata hevében néha hülyén megy a lövésérzékelés,ha sokan lövöldöznek,sajnos egy ilyen dolog.ma egyébként granyóval is elértem az eddigi rekordomat a durranás és az illető kinyiffanása közötti időbe,a lábánál robbant a delikvensnek,de szerencsére nem látott meg,több,mint 5 másodpercig még leskelődött,lőtt is,de nem rám,aztán összecsuklott,és jött a felirat,hogy megöltem...
    ilyen sok idő még nem volt eddig...
    néha egyébként fura,hogy az ember ellövi a gusztit,de közepes a táv,és a fal hamarabb leomlik és irja a killt,minthogy a valóságban a rakéta becsapódna...van ennél is fél mp csúszás is néha. :Y

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák