Új hozzászólás Aktív témák

  • PaJa1

    őstag

    válasz woker #7914 üzenetére

    Magyar IPnek jelzi, legalábbis gondolom az alapján tette ki a zászlót a gametracker.
    Na mindegy, csak nekem az angliai Sun szerverekre nem a legjobb a pingem, legalábbis a szerverkeresőben oda 40 felett írja, ahova csatlakozni szoktam azoknak meg 15-30 közöttiek. Bár ezek az értékek a játékban így is 140 köré csoportosulnak sajnos.

    Port Valdez maradjon, bétában is szerettem és nem untam még meg. Pár napja tök jót heliztem rajta. Csak a 2. felvonásban egy lámpaoszlop szabotálta a műveletet :D

    Bad Company 2ben fognak kialakulni csapatok/klánok amik majd egymás ellen komoly küzdelmet vívnak. Taktikusan szépen lassan nyomulva egymást segítve úgy, hogy mindenkinek megvan a feladata és azt csinálják ami a csapatnak jó?
    Mert eddig csak publikus szerveren való ökörködést láttam, kisebb nagyobb csapatjátékkal.

    gabipaci,
    ha a kettes szerver marad HCban (amit nagyon remélek), akkor nem lehetne ezt a nevébe is beleírni?

    Hey Scr3am, már találkoztunk a csatamezőn :)

    [ Szerkesztve ]

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Új hozzászólás Aktív témák