Új hozzászólás Aktív témák

  • Bati0501

    őstag

    válasz aram01 #36237 üzenetére

    Azt még meglátjuk... ;]

    Más:Tegnap játszottam F_Zolee-val,helyesebben ellen,és most amikor kiléptem egy szerverről és megnéztem,h ő hol játszik,láttam,h ugyan ott,ahol én.No ezt csak azért írtam le,mert lehet,h a tegnapi és a mai játék után azt hiszi,h egy hisztis kis koszorús lány vagyok,de nem,legalábbis sztem. :N Mert tegnap,nem egyszer és kétszer volt,h leszülettem,és puff,már feküdtem is.Ez egy idő után egy "kicsit" felb... az ember agyát,sztem,amit írásban is foglaltam... :B Ahonnan meg az előbb kijöttem,ott az ment- valparaison-,h jött a heli,amit nem igen tudtunk leszedni,de nem is ezzel volt a bajom,hanem azzal,h a helin az egyik gunner-vmi zambezy-kb. az összes csapattársamat leszedte 5mp. alatt,persze engem is.Olyan helyekről pl:majd nem a pálya másik végén volt a heli hozzám képest,engem megsebzett egy sniper,ezért elbújtam egy szikla mögé,így a heli felé volt az oldalam,egyébként egy bokor is volt ott,és ahogy a szikla mögé értem már le is szedett a gunner.Meg egy pillanat alatt megölt mindenkit,ha futott,ha állt.És amikor ezt megcsinálta velem vagy 5x-ször.beírtam,h csíter. :B Ekkor olyan 30:0-nál járt... :o

    Bocsi,h ilyen hosszú lett.Csak tisztázni akartam magamat. :DDD :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák