Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Def26 #21059 üzenetére

    Hát az igaz hogy pc-n az ember inkább a hardverre költ mint játékra, elég neki megvenni a gépet is kivétel az akinek fél millás gépe van, én már leírtam hogy nem lennék hajlandó egy multis játékért havonta fizetni hogy arra használjam amire ki lett találva. Mondjuk én nem költök gépre semmit azaz megvettük még 2 éve, azt ez van nincs szükségem jobb gépre, aki állandóan cserélget az tegye ha van miből, viszont én elvagyok ezzel is ha elavult lesz akkor meg nem játszok, mást úgyse tudok csinálna mint elfogadni. Mondjuk ha tisztán akarnék játszani boxon az sokba kerülne, arra meg nincs pénzem, pedig elég sok jó mini game/indie van rá pl a pop classic meg az a limbo vagy mi, ezeket szívesen kipróbálnám, nah meg alan wake, mind1 is.:)

    madgie: Ott igen, viszont megkéne szoknom az irányítást, singlebe egész jól megy, hamar beletanulok, viszont multiba azthiszem szívnék rendesen. PS3-at csak a jó címek miatt vennék god of war 3, heavy rain, gt5 stb, amúgy inkább box szerintem, pedig ps-t jobban szeretem mivel még volt első ps-ből.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák