Új hozzászólás Aktív témák

  • nosferatue

    tag

    válasz Źşë' #13015 üzenetére

    Az biztos, hogy a komolyabb klánozáshoz nem kevés szabadidőre van szükséged. Én nagyjából 1 évig próbáltam komolyabban venni egy másik online shooter-t. Akkor még nem dolgoztam, tanultam, viszonylag sok szabadidővel rendelkeztem és meg tudtam azt tenni, hogy a saját classommal napi 4-6 órát gyakoroljak (mondanom sem kell akkor jól is ment).

    Egy teljesen másik oldalát mutatja meg adott játék klánozás során. Taktikák kidolgozása, azok begyakorlása, akár egyedül adott mapokon, hova dobod a gránátot, merre mozogsz, mennyi idő alatt érsz A-ból B-be, mapokon lévő helyek, tárgyak elnevezése, egyszóval megvan ennek a maga bája.
    Bizonyos játékoknál nincs is olyan verseny, ahová te, hús-vér emberként elmehetsz megmérettetni magad a többi klán ellen, én is csak online ladderek versenyein vettem részt. Nekem akkor tetszett, hogy egy összehangolt csapatként játszom, egy másik összeszedett csapat ellen és jó volt látni a különböző nemzetek játékstílusát, esetleg ismeretségeket kötni.

    Ez mai fejjel már nem motivál, minden esetre jó visszagondolni a régi warokra még akkor is ha hülyére vertek minket.

    [ Szerkesztve ]

    I just curse the sun so I can howl at the moon

Új hozzászólás Aktív témák