Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hedon

    tag

    válasz Sz. Géza #18030 üzenetére

    Ennek lehet értelme, mert a nagyszerűség nem jelent feltétlenül népszerűséget.

    Nekem az első gránát-dobálgatós BF3 meccs a Metro mapban tette világossá, hogy a BF olyanokat is megtalált, akiket nem kellett volna, de ez persze nagyon szubjektív, hiszen - ahogy fentebb említettem - a hatalmas, mindenfelé kiterjedő és főleg egyterű pályák feladattól függetlenül nem vonzanak, így engem a már jól ismert Rush vonzott be. Ott nem volt tekergés. De nem zavartak ezek a mapok, csak nem látogattam őket. Volt ugyanis választásom a szereverkeresőben.
    Tehát nem voltam Heavy Metal rajongó, de a Cold War és a Nelson Bay bevonzott, mint vasorrú bábát a mágnesasztal. Ugyanakkor a Harvest Day egyik vége is egyterű, de van elhatárolt közepe és teljesen más stílusú másik vége, két oldalt egy-egy heggyel, úgyhogy arra sem volt panasz. Bocs, hogy mindig BC2 példákat hozok, de én speciel arra keresem a választ, hogy hogyan múlik el egyik részről a másikra a BF vonzereje (a BF1 valami varázslatos kivétel ebben a sorban, a BC2 meg mindennek a kezdete).
    Miért népszerűtlenek a számomra kifejezetten klassz pályák (pl. Operation Riverside)? Miért van annyi cheater a BF-ben? Miért követi a divatot és dobja ki értékeit egy ilyen hatalmas brand, mint a BF?

    Az én válaszom mindenre a pénz. Úgy baszódik el ez is, mint minden más. Nincs benne semmi titokzatos. De azért élvezzük, amíg lehet. Ez a 2042 sincs veszve még (ha belegondoltok, a MOH 2010 csőpályáit is csak nemrég adta fel a cég). És tényleg úgy gondolom, hogy inkább a sok hülye, mint az üres szerverek. Talán visszasírom a BF3 gránátdobálós Metro-ját, persze ott a fort de vaux vagy a redacted conquest, ha minden kötél szakad :D

Új hozzászólás Aktív témák