Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyS1gn

    félisten

    válasz Csabroncka #24009 üzenetére

    Én úgytudtam "idősebb játékos" szemmel hogy visszafelé fejlődtünk...Bár én a BF2-t kihagytam a '42 után, de a BC2 egy nagy kaki konzolport volt... no jet, no commander... semmi, bf3-ba visszajött ez-az, itt a 4-be is van elég új tartalom, csak egyszerűen NEM MŰKÖDIK a termék! Tehát egyszerűen szar a balance, crashel, játszhatatlan, olyan orbitális bugok vannak hogy na!

    Kit mást ha nem az EA-t kéne szapulni? Megint kiadatták félkészen, szokás szerint...és akkor olyanokat lenyilatkoznak hogy nem akarnak a legrosszabb cég lenni megint, erre tessék ezt nektek, egy félbetört BF.

    Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

  • #31342592

    törölt tag

    válasz Csabroncka #24009 üzenetére

    Semmi köze bf3-hoz. Az meg ostoba aki azt hiszi, hogy ez a játék ezért nem lenne jó mert hasonló. Ez a játék egy garbage. Az ami jó volt tönkre lett téve. Nem tudok egy motívumot mondani a játékban a fegyverek hatásán és a grafikán kívül mondani ami jó.

    Én nem casual playingről beszélek, ez a game pro gamingre alkalmatlan. A fov, a crashek, a mapok amit készítettek, a netcode, a hitbox. etc etc.

    Nem is azt kellene sorolni mi rossz, hanem mi jó. Soha életemben nem játszottam ilyen rosszul megcsinált játékkal, amiből ennyi lé folyt egy korrupt cégnek. Egyszerűen nevetséges.

    A pályák stayn look kialakításúak. Magyarán- lassú alapon a karakter és még ha meg is tanul vele az ember játszani, alig éri meg a helyzetváltoztatás. Egyszerűen a mapok lettek elcseszve. Nem beszélve arról hogy a dobozok felett alig látszik ki az emberek feje, ami gyakorlatban úgy nyilvánul meg hogy 80% csak egy helyben kempel az embereknek, amit még erősít hogy roofcamp mapokat gyártottak, és még fokozták a szégyent azzal, hogy nincs spawnshield és maga a spawning system is egy mess. Magyarán ha feljut egy team a tetőre akkor onnantól gg. Beéledsz és egymás után 5-6x halsz.

    EZ nem skill. EZ nem élvezhető. És nem érdekel ki mit mond meg védi ezt. Ez a játék nincs alfa státuszban egy hónap elteltével és maga a mechanikája még bug nélkül is förtelmes.

    És csak igazolásképpen mennyire bukta ez a game. Most valamelyik héten féláron lehet venni a játék kiadása után 1hónappal. Biztos csak véletlen.

    És érted remény hal meg utoljára. De ha az egész mechanika rossz javíthatnak itt bármit. Másrészt szándékukban nem áll, nem véletlen dropolják gyors ki a dlc-ket. A lényeg hogy vegyék és húzócím kell nem patchlog.

    Egyébként valaki olvasta a mostaniban mi lesz? Érted kijavítják egy hónap után azt a hibát hogy ne löjenek le random 20% eséllyel 1 lövésre bármilyen fegyverrel. Aztarohatt ezek aztán ügyesek. Kiadtak egy játékot ahol gyak. no aimel bárki véletlen leszed félpályáról. És ez rendszeres volt és még most is az. Még be se eszközölték a javítást, már dupla xp weekend.

    Kérdem én kit érdekel a double xp, amikor még mindig nem működőképes a game. Miért nem előtte implementelik?-.-

    A balancot etc ami alapon nem létezik. Csak üljetek be 2. üléshez lavba vagy tankba és nézzétek mennyi lövés kell mig ledöntesz egy gyalogost. Ezt komolyan gondolták? Másrészt én is reménykedtem eddig. De belegondolva szinte esélytelen ebből lesz jó játék. Hát maga a netcode tönkreteszi az egészet. Egy hónap alatt annyit javítottak hogy már nem fagy ki minden körben. Ez nagyszerű, csak hogyha még a netcodot ki is javítanák akkor se lesz ez sosem élvezhető köszönhetően maga a játék hitbox systemének. Nem is oda megy lag nélkül sem a golyó ahova lövöd.

    Az hogy mindenhol jó értékelést kapott az egyrészt annak köszönhető hogy megfizeti EA ezeket, amit meg nem is, ott meg olyan cikkíró ír, akinek halvány gőze sincs az fps-ekhez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák