Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozzy

    őstag

    válasz Mappa #22273 üzenetére

    egyébként nem érzem teljesen jónak a bf4-et. hiányzik pl az a feeling, hogy felmentem canals tdmre azt kihoztam 1-2-3 fegyót meg cuccokat hozzá.. most kb úgy játszok, hogy lelövök 1-2 ember és EGYBŐL (viccen kívül) meghalok :D ez egyébként valóban vicces lámaságomat is tükrözhetné.. :D de tényleg eléggé vicces szituk szoktak lenni amikor már tényleg csak röhögök rajta.. nekem valóban sok ez a több szintes dolog. pince, földszint, 1-2-3 szint. tető.. túl sok felől jöhetnek és jönnek is.. :S valami ténylg hiányzik. lehet hogy ezek miatt.. meg lehet azért mert nem 30 átlag fpsel kéne játszani :C :C

    sőtt caspian border (az új) egyenesen engem videó alapján egyenlőre taszít.. nagyon sok új hej fícsörök túl bonyolult az egész. meg aztán caspian egy szép nyári zöldellős falombos map volt ami tényleg jó hangulatot sugárzott.. most meg eljött az ősz és végig sárga szinte minden :/ nekem eléggé lehangoló :F meg tényleg a bonyolultsága, hogy 66 helyről el lehet menni valahova pince alagút stb. :F :Y

    esküszöm nektek a bf3-at nagyobb feelingben éltem át 3hónap alatt mint a bf4et eddig :S (pedig a 3 sem ment sokkal jobban max ott nem volt fpsdrop)

    [ Szerkesztve ]

     iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

Új hozzászólás Aktív témák