Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K3NZO

    senior tag

    válasz Neil Watts #4583 üzenetére

    Nem könnyű a kérdés én próbáltam mind a kettőt. A tábor szerintem megegyezik talán 2142vel többen játszanak de nem sokkal.
    Nagyon sok embernek nem tetszett és nem tetszik az a futurisztikus környezet ami a 2142 ben van többek között nekem sem tetszik, sőt ki nem állhatom. Továbbá nagy negatívum számomra, hogy nincs benne vadászgép, bombázó, illetve helikopter. Ezeket ötvözték valamiféle repülő izébe amihez aztán NULLA skill kell, hogy vezesd, a manőverek korlátozottak nem úgy mint a bf2 helijeivel szemben, ami igaz ellent mond minden fizikának és ésszerűségnek de számomra sokkal élvezetesebb!
    A csapatjáték a 2142 sokkal jobban kidolgozottad összetettebb, nincs benne olyan sok tk mint a bf2 ben. A multi része a 2142 sokkal jobb de a körítést nekem nem vette be a gyomrom.
    A bf2 ha felmész egy idegen szerverre ahol nincsenek ismerősök olyan mintha sigle playerbe játszanál annyi különbséggel, hogy néha elküldnek melegebb éghajlatokra vagy ha túl jól játszol akkor kick :D. De ha összejön egy "magyar" squad akkor szerintem a világ legjobb multi játéka idáig.
    Remélem sikerül egy kis betekintést adnom a battlefield sorozatba :).

    Ja és még valami, véleményem szerint a fent említett játékok egyik változata sem éri meg. Én a Battlefield 2 deluxe edition ra tenném a voksom ami 7500Ft és egyben van a Bf2 alap + Special Forces. Nekem a complete collection van meg és jóformán cask az alap bf2 vel játszom mivel a kiegészítők nem terjedtek el és alig van szerver, ami van azon pedig túl magas a ping ergó játszhatatlan.

    [ Szerkesztve ]

    "Per aspera ad astra"

Új hozzászólás Aktív témák