Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GameOver

    aktív tag

    válasz Zee21 #2322 üzenetére

    Én is ezt mondom. Az hogy próbálok minél nehezebb célpontot nyújtani, teljesen természetes dolog, a játék része. Még szép hogy nem adom könnyen az életem. Akinek ez nem tetszik, az menjen sakkozni! Csak hát ugye a sok kis pisis adminnak egyszerűbb rákattintania a kick gombra, mint felvennie a kesztyűt.

    Azt csak halkan jegyzem meg, hogy én speciel az egész adminolást elhibázott, igazságtalan dolognak tartom. Ugyebár az admin is szórakozni megy fel a szerverre, de valljuk be, az nem szórakozás, ha állandóan lelövik az embert, így hát fogja és egyszerűen kirúgja azt a szerverről, aki elrontja a szórakozását. Úgyis talál rá valami mondvacsinált okot, te pedig úgysem tudsz ellene semmit sem tenni. Éppen ezért én speciel egy az egyben kivenném ezt az adminolást a játékból, és scriptekkel/előre definiált szabályokkal tartanék rendet a szervereken, ami emberi beavatkozás nélkül automatikusan és részrehajlás nélkül működne, és egyformán vonatkozna mindig mindenkire, nem lennének kivételezettek.

    Régen a demó szervereken voltak ilyen scriptek, mint például ha valaki kinyírt valakit egy el nem foglalható bázison belül, akkor automatikusan meghalt ő maga is. És ott nem volt kecmec, nem volt olyan, hogy ez haver, ennek lehet, az meg nem haver, annak nem lehet.

Új hozzászólás Aktív témák