Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keszegduda

    őstag

    válasz Csapi007 #2299 üzenetére

    Egyértelmű...mert ő a góré és azt csinál amit akar...
    Én amikor admin voltam, nem csinátam ilyent, csak azokat az embereket rúgtam akik megszegték a szabályokat. Tegnap is ki lettem kickelve egy szerverről, azzal az üzenettel, hogy DOLPHIN. Ha ezt megmondja nekem valaki mit jelent, örülni tudnék. Ugyanis nem értem, hogy miért rúgnak ki, amikor ugyan azzal a módszerrel késelem le az embereket, mint az ellenség. Az admint megkéselem, erre kapom a WARNING-ot hogy DOLPHIN. Visszaugatok neki, hogy te is ezt csinálod ember...erre nem ír vissza és kibannol...ROHADT EGY SZEMÉT AZ ÖSSZES ADMIN. Egy stat lenullázással jutalmaznám meg őket...
    Azért mert egyszerűen jobb vagyok tőle, miért kell kirúgni? Én ilyen dolog miatt nem kickelnék, sőt örülnék, hogy végre egy kemény ellenfél.... :(

    És rájöttem, hogy a paddolással nem mész semmire, attól hogy sok pontod van és magas rangod, egy gyakorlott kezdő lehet hogy lazán lehetntel.

    Tudom hogy mit beszélek, találkoztam már profival, aki a ranglistán az első 10-ben benne van és nagyon nyomja, látszik hogy nem paddolva szerzett 700K pontot.... ;]

Új hozzászólás Aktív témák