Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz oriic #4763 üzenetére

    Ezen a Sinai-s mapon nem valami nyerő gyalog egyik pontról a másikig eljutni, főleg nem a sivatag közepén. Eléggé nyílt terep.
    Amúgy elég frankó, nagyjából kipróbáltam mindent. Először egy üres mapon mentem egy kört, hogy megnézzem mi a helyzet.
    Tankok átmennek mindenen, nem olyan gyorsak. Végre nincsen lézeres pittyogás, meg semmi szir-szar.
    Mondjuk egy városba elég halálos vele bemenni, mert úgy potyognak a gránátok mint az eső.
    A lángszórós viszont pont a városba tuti :D
    Fegyverek is okék, viszont a beállítást azt át kell állítani, mert görgőre csak két fegyver közül válogat, a többi pl medkit, meg az újraélesztő csak gombokkal jön be.
    Eléggé eszi a processzort az észrevehető, de szépen skálázódik. A grafikai beállítás meg a resolution skálával akár az egekig tolható a szépségfaktor. De ez majd a teljesben lesz szebb szerintem.

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák