Új hozzászólás Aktív témák

  • Olympos

    aktív tag

    Hatalmas gratuláció a DICE-nek. :R

    - Végre egy újítás HC fronton, ami sok bugot és hibát feledtet.
    - Végre az emberek együtt, csapatban, squadban és lassan mozogva közlekednek, harcolnak és nem rambóznak ész nélkül, mert akkor könnyen baráti tűz alá esnek. (Mint a valóságban.)
    - Végre nincs annyi reflex huszár, aki leakad a pingen meg FPS-en. Ide több taktika kell, mint 2000+ dpi lézer egér vagy 8K monitor :)...és remélem, hogy a nagy pofájú "bezzeg már 3 évesen COD-oztam" egyének is szépen visszamennek normál módba vagy keresnek más játékot.

    Egyik kellemes tapasztalat, amikor squadban senki sem hősködött, szépen hatoltunk be az épületbe, amit nem tudtam kivárni, és berohantam: lelőttem mindenkit.
    Majd visszarohantam és azok megijedve lelőttek. :) Teljesen logikus. Én voltam a hülye.

    Akinek ez nem tetszik, az menjen Normal módra.

    Gondolom még lesz fejlesztve, de remélem, hogy az alap így marad és csak akkor látjuk valakin, hogy barát vagy ellenség, amikor kiírja azt vagy felismerve ruháját hamarabb döntést hoznuk.

    Remélem így hagyják a hivatalos HC verziót és nem cseszik vissza a régi BF3/BF4 megszokott sablonra.
    Ráfért egy alapos újítás. Számomra ez az.

    :C :C :C :C :C :C :C :C :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák