Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 206 cc

    senior tag

    válasz qqzs #1626 üzenetére

    Szia!
    Nem értek annyira az elektronikhoz,de ezt te mire alapozod,hogy nem működik?? Tudtad mérni az ózon termelést esetleg vagy a elektromos működését kritizálod csupán??!! Mert egy ilyen állítást tudni kell bizonyítani is!
    Mert elméleti síkon nézve,még be is perelhetnek az üzleti tevékenység akadályozása miatt. Az hogy nem tudod ,látod értelmét annak ahogy működik vagy tényleg nem müködik!!,csak rád tartozik és a kereskedőre!
    Kérj refundot vagy bármilyen kártérítést,de a magad nevében !! Nem szabad ilyen dolgokat megalapozatlanul állítani,mert ez hitelrontás a kereskedelemben!
    Persze ez elméleti eszmefuttatás,nem törődnek vele hiszen nincs per belőle visszadják a pénzed és kész,de nem engedik,hogy akadályozd a tovàbbi értékesítését a termékbek!
    Azért ennek nagyon komoly szabályozása van,pl a "tvshop"-os magyar èrdekeltségű termékértékesítésben is ha valami reklamáció van egyszeri ügyfélként kezelnek sőt próbálják ez elszigetelni! ....pedik bizony száz számra van reklamáció,de csak fórumokon terjednek az infók. A cég ezt nem engedi a saját oldalán leközölni,pl. hogy ne vegyél ilyet- olyat mert a "shit"'!
    Mint említettem ez csak eszmefuttatás és bármi nemű kapcsolata a valósággal csak a véletlen szüleménye!! :DD :DD :DD

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

  • maestro87

    őstag

    válasz qqzs #1626 üzenetére

    Nem törölték, kint van az. :K Most értelmezem amit írtál, a válaszodat törölték ki.
    Csinálj videóértékelést is, kapsz érte 80 pontot.:)

    [ Szerkesztve ]

  • axlfsi

    veterán

    válasz qqzs #1626 üzenetére

    Eleg szomoru, hogy az ilyen oldalakon ez igy megy, az eBay ezzel szemben ezeket a termekeket egy ido utan leveteti (vagy mi), legalabbis, ott nem lehet csak ugy eltuntetnie az ertekeleseit a vasarloknak es hacsak nem veleszuletett balfek a vasarlo, fel perc ertekeles kutatas utan lathatja, hogy mit nem erdemes megvennie.

    Egyebkent ez a fake szar mar eleg regi tema (csak itt, a ph!-n is elo-elo jon felevente egyik-masik csoportban).

    (#1627) 206 cc En elhiszem es elfogadom, amikor azt irod, hogy nem ertesz hozza, de mi (akik) ertenek hozza, az elektronikahoz, bizton allithatjuk, hogy ez marpedig nem mukodik; ertsd, koze nincs(!) az ionizatorhoz.
    Tudom, mert ertek hozza es szerintem akik itt ezt, esetleg mas, hasonlo termekeknel lemerik irni, bizom benne, hogy nem rossz szandekbol teszik, hanem, hogy ovva intsenek masokat, mert vagy megvan a szemelyes tapasztalat vagy visit rola, hogy fék ;)

    Hja, az elso inoizatoromat 1993 kornyeken keszitettem el, ha jol remlik (ma keves volt a ginkgo biloba, de kabe igy lehetett, ha emlekeim nem csalnak ;) :D ).

    UI.: tevedtem, 1991-et irtunk akkor, elokutattam meg az ujsagot is, amit akkor futtattam; Hobby Elektronika 1991/4 25.oldal
    Kapcsolasi rajz:

    [ Szerkesztve ]

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák