Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dippe

    tag

    válasz JulianSinulf #3767 üzenetére

    Köszi, valami ilyesmi kellene nekem, mint a cool plate.

    Egyébként hogy érthetőbb legyen a problémám a PEI-vel:
    1. Verbatim PETG 90 fokon tapad megfelelően, Ott nincs bridge és overhang nyomtatásra esély. 80 fokon okés, de már nagyon le kell venni a sebességet, különben elválik a tárgy. És nagyon nehéz eltalálni a venti sebességet, hogy a rétegek ne váljanak el, mert az asztalhoz közel túl meleg van így nagy fordulat kell, fentebb meg már túlhűt a venti.
    2. CPE: 110 fok kellene neki, de csak 100-at tud a P1P -> nem tapad rendesen
    3. normál (filanora, creality, 3dee) PLA-k 50-55 fokot kérnek. Hamar elindul a szálazás a nyári melegben + miért fűtsön órákon át ennyire a nyomtató.

    de lehet én vagyok béna xD szóval jöhetnek még ötletek

    [#3754Imy] A szállítási költség független (nem egy csomagként küldik) + az első pár hónapban valószínűleg semmi sem fog elkopni. A gyári nyomtató csomagban is van pár tartalék alkatrész, pl. filament vágó, PTFE cső. A hotendnek látom értelmét, de pl. a P1P-hez picit olcsóbb egyben mint darabokban. (hardened hotend + venti + termisztor + fűtőszál) Nekem meglepő volt, hogy milyen stabil és gyors a 0.4, így csak váza, TPU nyomtatáshoz akarok másik fejet.
    Egyébként úton van a Juupine alis hotend, remélem hamarosan be tudok számolni róla.

Új hozzászólás Aktív témák