Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xynis

    csendes tag

    Utolsó lehetőségként írok ide mert már nem tudom mit tegyek...Ja amúgy sziasztok.
    5 éve vettem ezt a gépet amiről most is írok és már akkor látszott hogy valami nem stimmel,de mondom biztosan a kalóz Win7 az oka. Az évek során egyre többször lefagyott és mindig ugyan úgy, ugyan azokat a "tüneteket" produkálta: Youtube és még jó pár játék közben lefagy( kép megáll, hang befagy és ezt elég idegesítően csinálta/csinálja) mindaddig amíg újra nem indítom a számítógépet. A billentyűzet nem világít, az egér nem reagál. 5 év alatt 3 szerelőnél járt viszont náluk semmilyen hibát nem produkált, így arra a következtetésre jutottam hogy csak nálam( a szobában) lehet a hiba. Azóta megvettem egy jogtiszta Win 8.1-et, tápot cseréltem, monitort, egeret ,hangszórót, billentyűzet nélkül is próbálkoztam hátha az a hiba de még mindig ugyan úgy lefagy. Elosztót is cseréltem de nem oldódott meg a hiba.Az hogy milyen játékoknál fagy az megint csak érdekes mert van olyan újabb ami elfut és van amelyik nem, régieknél szintén ez a hiba...(nem azonnal fagy le hanem teljesen random időközönként, Youtube-nál szintén)
    Aki tud segítséget vagy csak tippet kérem segítsen mert már nem tudom mihez kezdjek.

    iPad pro 12.9

  • Xynis

    csendes tag

    válasz #65675776 #88491 üzenetére

    Windows: Windows Version 6.2 (Build 9200)
    Internet Explorer: 9.11.9600.17905
    Memory (RAM): 4057 MB
    CPU Info: Intel(R) Core(TM) i5-3350P CPU @ 3.10GHz
    CPU Speed: 3093,1 MHz
    Sound Card: Hangszórók (2 - High Definition |
    Digitális hang (SPDIF) (2 - Hig |
    Display Adapters: AMD Radeon HD 7700 Series | AMD Radeon HD 7700 Series | AMD Radeon HD 7700 Series | AMD Radeon HD 7700 Series | AMD Radeon HD 7700 Series | AMD Radeon HD 7700 Series
    Monitors: 1x; Generic PnP Monitor |
    Screen Resolution: 1920 X 1080 - 32 bit
    Network: Network Present
    Network Adapters: Qualcomm Atheros AR8151 PCI-E Gigabit Ethernet-vezérlő (NDIS 6.30)
    CD / DVD Drives: No optical drives found.
    Ports: COM Ports NOT Present. LPT1
    Mouse: 8 Button Wheel Mouse Present
    Hard Disks: C: 249,5GB | D: 1147,3GB
    Hard Disks - Free: C: 216,2GB | D: 1130,0GB
    USB Controllers: 3 host controllers.
    Firewire (1394): Not Detected
    Manufacturer *: American Megatrends Inc.
    Product Make *: To be filled by O.E.M.
    AC Power Status: OnLine
    BIOS Info: | |
    Battery Status: No Battery
    Motherboard *: Gigabyte Technology Co., Ltd. H77M-D3H
    IP Address: 192.168.0.101 |
    MAC Address: 90-2B-34-1F-76-EB
    SM BIOS: F11

    iPad pro 12.9

Új hozzászólás Aktív témák