Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz wrox #47221 üzenetére

    wrox : "Mire akarod használni?
    Folyamatosan másolni rá, illetve olvasni róla? Vagy csak hébe hóba." --> lényegében adattárolás (BluRay - .mkv filmek) másolása / tárolása USB 3.0 -án keresztűl (fontos a gyorsaság)

    Kube : "Na most kicsit megzavarodtam, az nem volt kritérium hogy ismerned kell Nem akarok szemetelni, de akkor legközelebb írd oda melyik gyártót favorizálod a kevés közül." --> igaz , de 1-ik feltétel a sok-sok gari :) - (jártam már Samsung -al , hogy megvettem (USB 2.0-ás Sata 2-es) és sectorhibák gyorsan előjöttek rajt.. és használva se volt sokat (csak adattárolás) )

    pjen : "Szia.Én samut vennék ha fontos a 3 év gari mert annak itthon is könnyen tudod érvényesíteni a gyári gariját.Viszont bolti gari:esetleg hol lesz az a bolt 3 év mulva." --> Samuba annyira nem bízok, bár van egy USB 3.0 -ás Story Station 3 amibe 2TB -os HDD van (csak Sata 2-es 7200rpm) és ez kicsit zavaró, hogy USB 3-as tokba nem Sata 3-as HDD -t szereltek) na arra 3 év garit adtak) (nagyon keveset használom)

    UI.: A WD-s h.sz-emre annyit, hogy látom telített a piac mindenféle HDD -vel WD terén, de nemtom.... (nincs tapasztalat)

    Köszönöm mindenkinek a véleményét ! :R

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák