Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coco2

    őstag

    Sziasztok!

    Diablo 1-nek nem találtam topikot. Retro gaminging topicot sem találtam.

    Telepítettem virtual box alatt windows xp-t, az alá a diablo 1-et. Megtaláltam neten a patch file-okat is, de amikor indítom őket kapok egy "Unable to create dialog" üzenetet. Kotorásztam weben, mi a fene baja lehet, nem találtam semmit. Élő interaktív fórumot sem találtam diablo 1-hez.

    Ha vélegtlenül akad itt régi motoros, aki még emlékszik rá, mi volt a d1 patch-ek rigolyája, örülnék a felvilágosításnak.

    Köszönöm

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

  • coco2

    őstag

    válasz Viktor77 #13926 üzenetére

    Mert a gog-on lévő verzió egy kicsit vacak. Videó drivert adtak hozzá, pedig autoclickert és földön lévő tárgy kijelzést kellett volna. Amazok pedig nem férnek össze azzal a verzióval, ami gog-on van, csak azzal, ami az eredeti d1 cd + patch-ek után készíthető. Szóval a gog cd-t elfelejtettem, húztam egy xp-t vm box alá, és most nézem az eredeti verzió rigolyáit.

    @Golden9:

    Köszönöm a D1 topic gyors létrehozását, de közösségi jelenlét nélkül nem lesz különösebben segítség, és az olyasmi megszokás kérdése, ami időbe kerül. Inkább használtam a retro game topikot. Azt a linket köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

Új hozzászólás Aktív témák