Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz s.adryen #7428 üzenetére

    Szia!

    Leginkább ez grafikai hibának tűnik... ami a könnyebb megoldás, kevés szereléssel ha frissíted a videókártya driverét a legfrissebbre és egy directx-et is raksz fel...abból okés az a redistrib. pack az akkor felrak mindent ami kell.
    Ha ezek után is van hiba, akkor meg lehet próbálni megnézni nem e a ramok okozzák... ha több ramod van, akkor ki az egyiket, ha akkor sem másikat. Ha akkor is van hiba, akkor nem a ramok okozzák, nem is szokott általuk ilyen hiba lenni, de jobb meggyőződni róla.
    Nah innentől jön az, hogy kéne vagy egy másik vga-val megnézni a gépedet vagy a te vga-d átvinni vmi ismerőshöz és ott megnézni.
    Javasolt a te gépedbe berakni és úgy, mert akkor látni ha tényleg a vga a ludas.
    Ha ez sem akkor passz...ez elég vga gyanús dolog... gép konfigot nem írtál le, hogy mikori és mi van benne, de ha már túl öreg a gép előfordulhatnak ilyen hibák is. Ha friss konfig akkor go vissza garba a hibás dolgot, ha nem akkor csere.

    Ha minden kötél szakad érdemes egy full windows reinstall-t is csinálni, mert lehet vmi kis összeakadás is szoftveresen...de én vga-t mondanám első körben.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz s.adryen #7430 üzenetére

    hát noti kicsit lekorlátoz a ram és vga kipróbálás ügyében, viszont ott ezek a gondok nem is annyira jellemzőek meghibásodásban, mint asztalinál... ott én mindenképp akkor windows reisntall és meglátszik mit sikerül... 5650 szerintem még integrált nem dedikált szóval ahhoz meg akkor érdemesk örülnézni a laptop driverei között, hiv weboldal stb és onnan leszedni minden friss drivert ami van és úgy fel őket mikor fent az új win.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák