Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabolcs1984

    csendes tag

    Sziasztok.. segitsègeteket szeretnèm kèrni.. elsősorban olyan embert embereket keresrk akik hasznàlnak asus maximus x herot.. nemrèg vettem egy ilyen lapot..egy 9700kt hasznàlok bent.. sajnos a memóriakkal nincs szerencsèm..màr a 3. Garnitúra memóriàt vettem hogy hàtha csak bizonyos memóriàkjal nem müködik az xmp...de sajnos egyikkel sem ment... probàltam 3000/cl15 os predatort..3200/16 os szintèn predàtort.. most pedig vettem egy mèreg dràga gskill 4000/18 as ami bdie csippes..de mèg ezzel sem megy az xmp...sőt..igazàbol semmi...màr egy hónapja szórakozok vele..mindent probàltam..manualisan belőni...mindenfèle feszültsègekel...de semmi...ha be is indul stress teszt 5 perc alatt leveri... eddig amit el birtam erni az 2800/14 amin stabil volt..igazabol mind3 memória csomaggal..2800 fölè egyszerűen nem tudok menni... ezelőtt egy tuf gaming plus lapom volt z370 es.. abban gond nelkul mentek a memóriàk.. csak a 9700k miatt lecserèltem mert a kis tuf vrm je mar picit kevèske vokt a 8 magos proci oc hoz.. 8600k.t vigam pörgette 5.2 on..de a 9700k nàl màr nagyon melegedett oc alatt..
    Esetlegvtud valaki segíteni mit lehet tenni...aki esetleg ismeri ezt a lapot..volt vele dolga vagy netan talakozott is ezzel a problèmàval.. külföldi fórumokon is lehet olvasni erről..de megoldasat nem talàltam ott sem..
    Mèg garis a lap..esetleg próbàljam meg gariztatni? Vagy esetleg valami ötlet?

Új hozzászólás Aktív témák