Új hozzászólás Aktív témák

  • mhncsa

    csendes tag

    sziasztok!

    van egy fm2 konfig:
    FSP HEXA 400W, asrock fm2a75m-dgs, A4-5300, Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz HyperX KHX1600C9D3K2/4GX, WD 1TB 64MB WD10EZEX, LG GH24NS95RBBB DVD, Dell U2312HM, logitech egér és bill.

    a probléma, hogy néha nem indul el. nem villan fel a billentyűzeten a num/caps lock lámpa se, nem lép be a bios-ba.
    kivettem a memóriákat, beraktam másikat (futtattam memtestet), raktam bele diszkrét videókártyát, frissítetten a bios-t, de ugyanaz a helyzet, egyszer megy egyszer nem.
    nincs hibakód kijelzés az alaplapon, de nincs sípoló hang sem, hogy vmi hiba lenne.

    az egyetlen dolog ami feltűnt, hogy amikor amikor nem indul el, akkor nem pörgeti fel a procihűtőt annyira mint szokta. (ilyenkor is pörög, de amikor sikeresen bebootol, akkor jóval hangosabban)
    ha ilyen "megakadt boot" esetén nyomok egy resetet, akkor bizonyos esetekben, szintén hallható, hogy jobban felpörgeti a procihűtőt, majd ezt követően már tölti is a windowst.

    a cucc garis, múlt héten rendeltem, van rá garancia futár is, csak nem tudom melyik alkatrész lehet a hibás.

    van valakinek ötlete, hogy mi lehet a rossz?

    előre is köszönöm a segítséget!
    üdv!

Új hozzászólás Aktív témák