Új hozzászólás Aktív témák

  • spista222

    addikt

    válasz urdug #16396 üzenetére

    Ez a (majdnem) legerősebb 478-as konfig:) 1080p-s videó is megy rajta 1080p-s monitoron?
    Én akkor mondtam le a 478-ról amikor hiába volt 4GB ram a gépben hiába a 3GHz-es P4 processzor és hiába volt Radeon 1950 pro a most 4-5 éves játékok is megálltak alatta a processzor gyengesége miatt, lecseréltem a gépet egy olcsó AMD 2 magosra elsőnek integrált VGA-val és mindent vitt amit előtte a P4 már nem.

    sz.istván Még éppen elég általában netezésre egy ilyen gép, de meg kell válogatni mit raksz rá mert például Win7-hez már kevés és tényleg szaggatni fog minden, pláne ha krómot használsz akkor nem csak a kép de még a hang is:).
    XP-vel és Operával(esetleg Firefox) cerka 2,2GHz-es proci sima single channel memóriával általában 360p-vel még elboldogul (teljes képernyőhöz válogatni kell a VGA driverek között mert a legújabbakkal bajban van)
    egy 3GHz-es P4-nek is procierőből el kell vinnie egy 720p-s youtube-ot ilyen szoftveres környezet mellett.
    1080p-t már csak húzva esetleg hardveres gyorsítást támogató VGA-val lehet szaggatás mentesen lejátszani.

    Ésszerűbb ha inkább veszel egy új szivet mint ezt fejlesztgetni.
    Egy 760G-s AM3-as lap már van 6-8k-ért, egy kétmagos Athlon II is akad már 8-eFt ért, DDR3-at is lehet kapni 1GB/1eFT-ért és ezzel már a 1080p-s youtube sem akad meg.
    Míg ha a jelenlegit akarnád bővíteni akkor 4GB memória 12k, HD4650 VGA 10k, ha a procit is ki akarod maxolni akkor az is legalább 6k, alaplap is kevés akkor még 4:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák