Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri1977

    senior tag

    Világ életemben avast fan voltam Eddíg! Azt vettem észre az utolsó frissítések óta, hogy akár winampban akár mediaplayerben, akad az internetes adó bármit hallgatok, meg meg akad idegesítően és nem bufferelési hiba, mert minden adónál ezt csinálta! Már kínomban az egész windowst újra tettem mindennel együtt, de uyanúgy akadt, ekkor már nagyon elegem volt, letiltottam minden alkalmazást, semmi ne jöjjön be indulásnál, azaz mi kavarhat be, de ugyanaz! És ekkor poénból mondom kikapcsolom 10 percre az avastot hátha, és láss csodát, azóta nem akad semelyik internetes adó, se semilyen zene, úgyhogy töröltem is a francba 8 éves hű használat után az avastot, és avirát raktam fel, és ráadásul az avira talált 4 vírust is, amit az avast nem, úgyhogy ennyi!

    [ Szerkesztve ]

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

  • Feri1977

    senior tag

    Sziasztok! Kellene majd a segítségetek, mert ismerősöm megvette kedvezményesen az avast vírusírtót, és amikor regisztrálni próbálta (emailben kapott linket meg licenc kulcsot beírta a vírusírtóba stb.) utána is azt írta ki, hogy avast free, azaz nem történt semmi változás, holnap hozza át a gépet, hogy nézzem meg, de ez mitől lehet szerintetek?

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Új hozzászólás Aktív témák