Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz sambenez #19307 üzenetére

    Értem én hogy off ami nem kamera és hozzá tartozó dolgok de egy abból kifolyó informatív beszélgetés már nem off szerintem, már mondjuk egy velem történt videó is ilyen, már ha nem azért teszi be hogy milyen minőségű felvételt készít
    Pl nekem eszembe se jutott megemlíteni a két kamerás gépeket mint ahogy B.i.L tette, és az se volt szerintem off hogy most mennyiért vett valaki egy olyan kamerát ami amúgy itt nem sokan esznek
    És remélhetőleg majd megossza a tapasztalatait és nyers felvételeket hogy ne csak youtube minőségben sokkal rosszabb felvételeit lehessen megnézni

    Én nem látom hogy ki teszi alapból és kiét teszed te off-ba, sőt én már arra se emlékszek hogy én off-ba írtam vagy nem.
    Így én nem tudom megnézni.

    Csak azért jeleztem remélem nem sértően hogy nehogy az legyen mint sok fórumrészen hogy .............

    Amúgy ötlet
    Lehetelne mindenkitől kérni pár nyers felvételt nappali-éjszakai-sötétedésben, majd egy drive mappát csinálni a videóknak, és a leendő vevők sokfajta kocsiból származó minta alapján tudna dönteni
    Takarni se kell semmit mert nincs senkihez kötve max autó típus kell hogy mégis mibe készült

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák