Új hozzászólás Aktív témák

  • lazac_

    tag

    válasz havri1 #390 üzenetére

    Itt részletes info található a Mobius-ról angolul tudóknak.

    Akkut nem teszteltem, 80 percet írnak teljes feltöltéssel (520mAh li-polimer a beépített áramforrás). Töltése kb. 2-2,5 óra.
    Folyamatos felvétel beállítható, ilyenkor a legrégebbi videót törli természetesen.
    Az éppen vett felvétel írásvédetté tehető egy gombnyomással (tehát nem íródik felül, ha meg kell tartani valamit), de erre nincs külön gomb, a MODE-ot kell megnyomni.
    A klipek hossza változtatható (loop recordingban csak 3 vagy 5 percet enged beállítani, amúgy 5 féle hossz van), két klip között nemhogy szünet nincs, de kb. 1 másodperces átfedésben kerülnek eltárolásra.
    5 perc 1080p 30fps "standard" tömörítésű videó mérete ~550MB.
    SDXC kártyát is támogat, FAT32 (4GB fájlméret limit) ill. exFat formázást ismeri.

    Éjszakai felvételt is csak bringáról tudok lőni még egy jó darabig... Youtube-on van rengeteg, de lövök egyet este. Van "wide dynamic range" beállítás éjszakai felvételhez, bekapcsolom.

    A 720p 60fps mód viszont szerintem nem működik jól, szaggat, elcsúszik a hang, pedig több eszközön próbáltam visszajátszani, de csak kis részletességű (pl. fehér fal közelről) videónál látható, hogy mindjárt leszalad a kép a monitorról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák