Új hozzászólás Aktív témák

  • Gépötty

    senior tag

    És látod: hiába vagy körültekintő, még akkor is belefuthatsz.
    Válaszolt az eladó:
    "Dear Buyer,
    Thanks for your video.
    We will contact the factory tomorrow and reply you shortly.
    Hope your kind patience and understanding.
    Best regards,
    Judy"
    Pésönszöm, meg andesztendingem van bőven, úgyhogy pihentetek.
    Addig is, míg rendeződik a dolog, vennék másikat. Ehhez hagy kérjek a tapasztaltabb kollégáktól segítséget. Hajnalban minden, G1W-t tartalmazó hozzászólást kilistáztam-elolvastam, és soknál az ezekhez kapcsolódóakat is végigböngésztem, és nekem úgy jött le, mintha a G1W-t már kicsit átlépte volna a technika. Tulajdonképpen untig elég lenne az, amit Techmoan tesztvideóiban láttam, de ha tudtok olyat, ami ésszerű kereteken belül kerül csak többe, de ezért az árért jóval többet ad, akkor rendelnék olyat. Persze azt a véleményt is elfogadom, hogy maradjak ennél, és itt gondolok például a G10W okozta csalódásra, de a G1WH képe sem látványosan jobb. Illetve 140 fok látószög a 120 ellenében - ezt még ízlelgetem, lehet, hogy emiatt jobb választás, de lehet, hogy pont azért rosszabb, mert húsz fokkal több információnak kell elférni ugyanazon a helyen, ami a részletek kivehetőségének a romlásával jár. Mindenesetre azt hiszem, hardveresen ez a maximum, ami ezekből az alkatrészekből kihozható. Jól látom? Szerintetek a WH megéri azt az öt Dollárnyi pluszt, amivel többet kérnek érte, mint a W-ért?

    Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

Új hozzászólás Aktív témák