Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • footy

    addikt

    válasz Az-X #20335 üzenetére

    Én tökéletesen elégedett vagyok a rendszeremmel, de csajom kocsijába nem fogom kiépíteni ugyanazt, viszont a rendelkezésre álló dolgokból szeretném kihozni a legjobbat.
    Itt nem az a kérdés, hogy kell-e erősítő vagy nem...

  • gsc73

    aktív tag

    válasz Az-X #20335 üzenetére

    Alapvetően nem az volt a kérdés, hogy kell-e erősítő az autóba vagy sem!!!!

    Tisztelt autóhifizők! Értsétek már meg végre, hogy nem mindenki engedheti meg magának, hogy erősítőt vegyen, építsen az autójába! Nem mindenki tud komponens szettet venni, 20-30k-ért, talán mert nincs rá pénze, vagy nem akar rá költeni, mert vannak fontosabb dolgok az életében. Értem én a jó szándékot, de szerintem célravezetőbb a kérdésre válaszolni, és csak utána előállni a „B” tervvel.

    Tehát a „fader” csak csökkenti a hangerőt a másik oldalon. Tehát ha előretekered, akkor a hátsók hangerejét csökkenti. (szerintem ez a válasz s feltett kérésre)

    „Ha autóhifit szeretnél, akkor kell erősítő. Ha cincogást szeretnél, akkor jó a fej is”

    Ez egyszerűen NEM IGAZ! Egy fejről meghajtott, jől elhelyezett érzékeny hangszóró, tud jól szólni! (tapasztalat) Tudni kell, hogy mit várhatunk tőle, és nem szabad összehasonlítani egy több 100k-s rendszerrel!

    (ahogy olvasom közben a kérdező is reagált, hasonlót, mint én. Ott tartunk, hogy ha nincs vagy nem akarsz erősítőt, már magyarázkodni kell.)

    Üdv:g.

    kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

Új hozzászólás Aktív témák