Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz leportp04 #47721 üzenetére

    Mint párszor írtam, tökre nem látom értelmét fóliának átlag autónál.

    Én ezeket az utakat látom most:
    -150k körül megcsináltatod a kerámia bevonatot, elvileg évekig tart ha ápolod rendszeresen

    -minden hozzávalóval együtt 50-60k körül megcsinálod magadnak a kerámia bevonatot 1-2 nap alatt. Elvileg szintén évekig tart ha ápolod rendszeresen

    -2-4 havonta valami ráfújós - leöblítős sealant-tel (pl CarPro Hydro2, Gyeon Wet Coat, Sonax Spray and Seal, Sonax Ceramic Spray, stb), vagy akár letörölgetős cuccal (pl Sonax Ceramic Quick Detailer) átmész rajta. Nem több munka mint a kerámia bevonat ápolása és nem sokkal gyengébb az eredmény mint ha lenne kerámia bevonat is.

    Javítsatok ki ha rosszul látom. Gyakorlati tapasztalatom minimális (1 autót ~3 éve magamnak megcsináltam kerámia bevonattal, azóta egyre kevésbé van ápolva, mostanra kb mintha semmi se lenne rajta), youtube-on látottak, meg itt-ott olvasottak alapján írom. 2 hónapja van meg új autóm, azóta ezen agyalok, hogy mi legyen. A garázsom egyre csak csúszik, szóval lehet megcsináltatom mással, és marad hogy utána karbantartom...

    [ Szerkesztve ]

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák