Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz jozsi252 #42289 üzenetére

    Nem, egyben jött ahogy a képen van. Nekem is réz volt ami tönkrement, de már így is figyelőben volt a PA szóró mert kezdtem megelégelni hogy csöpög össze vissza meg a kezembe marad a szóráskép állító ha hozzá nyúlok...

    i-sti

    Valószínűleg az is, de szív meg olcsó. Én is Puzzikat néztem egyből amikor vettem az enyémet 5 éve kb. De mivel nem keresek vele pénzt (na jó néha igen, de ritkán) ezért egy Bisell-t vettem [link] Ennek egy nagyobb gurulós verzióját, de az istenért sem találok róla képet vagy linket.

    De ha szánsz rá többet akkor hajrá.

    Szerk: Megtaláltam az email visszaigazolást a vásárlásról: [link] Ez volt húsvéti akcióban kemény 140 font. Már kb 10 teljes autót, 30 szobát, meg két nagyobb munkát csináltam vele, mai napig hibátlan. Ennyi használatra nem bántam meg hogy nem Puzzit vettem.

    jozsi252

    Én szeretem és használom is a nyomás állítást, persze manuálisan is lehetett a régebbimen, de pl motortér, vagy kényes részek minimumon, hab meg felnik, kerékjárat maxon, fényezés féllel...

    Illetve egy ideje már csak szűrt vízzel csinálom az utolsó öblítést, erre van egy 30 literes kannám amit megtöltök melóba ha kell, és maxon akadozik, nem tudja elég gyorsan szívni belőle nyomás nélkül, de közép állásba tökéletes, folyamatosan jön. Én is úgy voltam vele hogy baromság mikor vettem, de aztán még is egész jó és elkezdtem használni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák