Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Formaster

    Topikgazda

    válasz Newlachka #29685 üzenetére

    Használható, én is rendeltem már, de még nem volt időm kipróbálni. Nem szabad rányomni és ne a videóban szereplő legfinomabb (000) :DDD gyapotot rendeljük, hanem a 0000-sat, mert az a legfinomabb.

    (#29688) Speeedfire: Az alap ötlet jó, de azt sehol nem mondtad, hogy kézzel akarod polírozni. A képekről nehéz ítélkezni, de a csiszolás sem tűnik egységesnek, szerintem abban van még 1500-as karc. A 2500-al egységes ködre kéne csiszolni, de ha van még finomabb, ahol a többit vetted akkor uccu neki. Nekem van 5000-es papírom is, ha mindent kézzel kéne (nem biztos hogy nekiállnék) akkor felmennék akár 5000-ig is. A gond, hogy minden csiszolásnál kicsit nagyobb rádiuszt fogsz csinálni, a végén meg lesz egy fél nm-es területet, amit kézzel kell políroznod. :U

    (#29687) Newlachka: Van a mosóban személyzet? Menj oda valami nyugis időben, vidd a kis vödreidet, töltsd meg vízzel és mosd át egy szivaccsal. Utána hazamész, esetleg még zsírtalanítasz és mehet fel a wax. A későbbiekben (ha jó a wax) akkor nem kell a mosós vegyszereket használnod, csak befújod a felniket felnitisztítóval, esetleg viszel magaddal habosítóban ValetPro Citrus PreWasht, amivel váll vonalig alulról befújod és a végén ozmós vízzel levereted. Nálam a heti mosás így néz ki, nagymosást (vödröst) meg 1-2 havonta csinálok. :R

Új hozzászólás Aktív témák