Új hozzászólás Aktív témák

  • wittman

    aktív tag

    Na most berágtam az AMD driver írójaira...és tesztelőire.

    Amit az egyik oldalon javítanak, azt a másikon totálisan elrontják.

    Black screen hiba: Catalyst 10.12 win7 x64 nálam megszünt(kivétel crysis jeges pálya, de árnyék visszavéve és így már jó)

    Win XP x86 viszont ahol Catalyst 10.10b-vel nem volt hiba, most 10.12-vel csinálja nagyon durván Flaming Cliffs 2 és Crysisban is mindegy hogy melyik pályán vagyok!

    Mozilla Firefox még szarabb lett, most már fekete csíkokra omlik össze a kép.

    Visszaraktam a 10.10b-t és láss csodát, nincs black screen hiba. Igaz a mozilla egy kicsit szétesik még, de sokkal jobban használható.

    Ati Radeon 7500-as vga óta csak Ati kártyám volt, de ilyen szarul letesztelt driverekre nem nagyon emlékszek!

    Értem én, hogy a win XP-vel már nem foglalkoznak, de attól még nem kéne elbaszni, ami már működött egyszer!

    Szeretem ezt Gigabyte HD6850-et, mert nagyon gyors ahol én használom FullHD-ben, de ilyen hibáktól falra tudok mászni.

    Tegnap este hadgyakorlat Flaming Cliffs 2-ben, Orosz-Grúz incidens, levegőben vagyunk kb. 30-an egy külföldi virtuális repülőszázad és miénk. Felszállási engedély megkapom, a kisérőmmel felszállunk a Su-25T-vel és a kijelölt célterületen felderítést végzünk. Célpontok beazonosítva, légvédelmeket kiiktatjuk, várjuk a Su-25A csapásmérő rajt, hogy a megjelölt célterületre navigáljuk őket, erre nekem bejön ez a rohadt black screen hiba, még egy darabig tudok beszélni hozzájuk Teamspeak3-an, jelentem a hibát, majd a hang is beszarik. A 3óra hosszás bevetést lőtte ki ez a hiba...

    Amíg a többiek repültek visszaraktam a 10.10b-t majd teszteltem és no hiba!

    Mit mondjak...nem voltam boldog.

    [ Szerkesztve ]

    www.vmh59.hu

Új hozzászólás Aktív témák