Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz hackeeeee #9097 üzenetére

    hogy tudtam hogy ezt fogod mondani :D

    a legtöbb embert megtéveszti ez a dolog, és azt hiszik hogy 6 mega cache de brutális, meg izé

    pedig nem [link]

    úgy igazságos hogy az azonos órajeleken mért adatokat nézed (9X333mhz, a két középső grafikon), láthatod mekkora "boost"-ot ad, kábé semennyit, annyit semmiképp hogy jó drágán megvedd

    marketing az egész, pentium dual core-nak nevezik meg minden, a másik meg 6 mega cache meg core2duo, oszt lényegében szó sincs egetrengető teljesítmény különbségről, inkább ott jön ki némi plusz az E8400 javára hogy pár száz megahertzel tovább bírja, meg hát a gyorsítótár meg a magasabb FSB, ezzel talán +15-20%-ot nyersz az E5200-hoz, nem tudom h mennyire fogja ez neked megérni, de sztem semennyire ráadásul 1680-as játékra, inkább rendeltél volna egy négymagost, azzal éreznéd a power-t

    én mindenesetre már ha új procit veszek olyanra adok már ki csak pénzt ami nem 15-20%-ot dob, vagy mennyit, hanem olyat ami dupláz, vagy tripláz ;] szóba jöhet egy Q9550 vagy később egy AMD bulldozer, esetleg egy 32nm phenomII, nemtudom, de valami meleg proci

    E5200-ról váltani E8400 ra , olyan mint 4850 512-ről, 4870 512-re váltani, valamit javít igaz, de ami eddig ment az ezután is ami eddig nem ment az ezzel se fog, szal nem hozza el a változást ez a kétmagosról, kétmagosra csere sztem

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák