Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Márton111 #10524 üzenetére

    Nem állványos fúróra gondoltam, elértettél. Hanem amikor az ember felmászik a létrán az ácsozatra, és tolja be a reissercsavarokkal a háztetőn a tetőleceket.
    Persze, magam is tucatjával veszem a fúróhegyet - azt hiszem, nem értetted a mondanivalót:
    Amikor burkolsz mondjuk faházborítóval egy faházat, állsz a létra tetején gebeszkedve, nna olyankor kurvajó ügyelni rá, hogy hogy is kell azt a kurva tokmányt leállítani. És besatuzik az akkor is, amikor csökkented a fordulatot megállás előtt.
    Áldásom a módszeredre, de köszönöm, ingyé se kérek olyan tokmányt. Van nehány ilyen fúrógépem - egyebek közt az is, amit épp Tőled vettem -, de semmi problémám azokkal a tokmányokkal, pedig kivétel nélkül súllyal megáldott fém szerkezetek.
    Nem az ellenkezés a szándékom, de úgy érzem, süketelés annyira védened makitáékat: Amikor az ember kiad többtízezer forintot egy profinak, teszteltnek kínált gépért, joggal várhatja el, hogy ne gyerekcipő legyen rajta, a géppel pedig dolgozni tudjon, ne pedig babricsolni. Hiszen éppen ezért kérnek olyan felárat az ipari gépekért.
    (Megvettem a szalagfűrészt tőlük. (Dögös!) Hülyítenek, hogy regisztráljak, és nyerjek. És mit lehet nyerni? Épp azt a fúrót, amiről szó van. Na, ez főnyeremény! Hát ezt adják a szerencséseknek ingyen.)

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák