Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hatala

    tag

    válasz PZs111 #1854 üzenetére

    Szia!
    Sziasztok!

    Nem tudom én sem, de hogy eddig sem a laptopom, sem a tv-m nem okozott benne kárt a külső vinyóban az biztos, a router meg simán kinyírta bő 1 nap alatt. 58%-os lett a kondíciója, az előtte pár nappal mért 100% kondi után. :F
    Nagy reményekkel vettem meg ezt a routert, de nagyot csalódtam benne.
    Naponta többször is eldobja a 2,4 Ghz sávot, csak a 5 Ghz-t hagyja meg, így ami rajta lóg hállózati eszköz, pl. kamera az így lecsatlakozik, pedig az időzítő sincs bekapcsolva.
    Lépésről lépésre végig néztük a beállításokat, de valami nem oké a készülékkel.

    " AiRadar hullámformálással a páratlan többkészülékes teljesítményhez és vezeték nélküli lefedettséghez (akár 465 m²) "

    Ez mekkora kamu!
    80m² a családi tégla ház területe, de már közvetlenül a kertben is alig van jel, pedig az antennákat is állítgattuk, készüléket is forgattuk, műszerrel mértük. :F

    Értem én azt hogy a Wd lemezekhez külön parkoló program van, de mi köze van ehhez a routernek, főleg úgy, hogy ugyanez a külső vinyó napokig rajta van a laptopon ill. egyéb eszközön, ott meg nem indult el ennyiszer.

    Ahhoz azért meg elég drága ez a router, hogy pár hetesen már szervízbe keljen vinnem, mikor a régi 10 e értékű TP-Linkek évekig bírták, újra indítás és sáv eldobás nélkül. :O

    Túl nagy a hype ekörül a router körül szerintem.

    Nem értek ezekhez az eszközökhöz komolyabban, ezért is gondoltam hogy a gyári programmal is normálisan mennie kell, amire nekem kell, ezért nem is került rá a Merlin, és ezt továbbra is így gondolom.
    Valamint elhívtam két barátomat, hogy nézzék át nekem a routert, mi lehet a gond.
    Az egyik a Nav N Go nál dolgozik hálózati szaki, a másik meg Pakson, hálózati szakember és programozó, valamint a CERN-be is jár ki melózni hálózati szakterületen bedolgozni.
    Mindketten azt mondták, hogy adjam el a francba ezt az Asus-t.

    Bocs, nem konkrétan neked írtam válaszként az egészet, hanem a topikba is gondoltam megosztani a tapasztalatokat infó :R ként.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák