Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    Nem érdemes az árazáson felháborodni szerintem. Az hogy műanyag, teljesen sztenderd, máshogy nem lehetne megbízható wireless. Nekem egy Keychron K8 Pro-m van, az is műanyag, csak kapott egy fém keretet körben, hogy mégis legyen valami. Az Asus felülre rakott fém borítást, ki hogy pimpel...
    Nagyon kevés billentyűzet van ebben a kategóriában ami wireless, még kevesebb ami még 2.4+BT-t is tud, és még ha tovább szűkítjük az RBG-re meg a cserélhető switchekre akkor szinte leszűkülnek a lehetőségek 2-3 típusra, és egyiken sincs oled kijelző, meg ilyen sw támogatás amilyet ez fog kapni.

    Azért műanyag a váz egyébként, mert a full fém árnyékolná a rádiót. Ezért nincs pl. wireless Keychron Q3 se, bármennyire is szeretném :) Igen, 2kg a drága, mert teljesen fém, ami viszont kizárja a BT+2.4Ghz-s rádió lehetőségét. Vagy ott van pl. a Varmilo VCS88, ami wireless ugyan, de full műanyag, nincs világítás, nincs cserélhető switch és így is 70kHUF, ehhez képest az egyik legajánlottabb billentyűzet a kategóriában.

    A Keychron K8-nak nekem PBT keycap-ekkel, switch cserével 120eFt lett a vége (oké, maradt így egy szett ABS keycap-em meg switchem pluszban). És ebben nincs zsír, meg semmi, csak amit írtam. Viszont látom most elég jó áron van a hazai forgalmazónál az ABS kupakos alap bill. (60kHUF), én még drágábban vettem. Ez esetleg lehet egy jobb alternatíva, de a K8 Pro-ról tudni kell, hogy belépő szint csak a jobbak közé, mélyebben ki kellene elemeznie ezt az Asust egy hozzáértőbbnek, hogy komolyabb véleményt lehessen alkotni, de így ránézésre és a piacot ismerve nem hülyék ők, sajnos ezek a billek ennyibe kerülnek. Arra is ügyesen ráéreztek, hogy a hiánypiacra kell lőni, mert a mecha+wireless+rgb+cserélhető swithces szempontrendszert kiszolgáló választék tényleg nagyon foghíjas. Az meg hogy ISO/HU is... azt hiszem nincs is más ilyen csak a Keychron K8 pro, meg most ez az Asus lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák