Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batagy

    őstag

    válasz hartyi #50 üzenetére

    Hát különösebb baj nincs a jack-RCA átalakítóval se, csak attól félek, hogy esetleg valamikor a jack csatlakozó kilazulhat, és akkor a kontakthibás lehet a jel útja... :) . De reméljük erre nem kerül sor. Tudom kicsit paranoid vagyok.... :)

    A másik az esztétikum, mégiscsak jobb lenne, ha külön lehetne csatlakoztatni a videót és audiót. Pl. ha vennék egy plazma TV-t, akkor a video nyilván HDMI-n fog menni, de a hang továbbra is analógban fog menni a hagyományos analóg bemenetű erősítőre. Azaz az átalakító kábel végén a videó RCA ott fog lógni üresen.

    Persze azt is látom hogy ezen a kis kütyün nincs már hely más csatlakozóknak.

    HTPC-vel én se akarok szórakozni, én is macerának tartom. Nekem teljesen alap felhasználásra kell csak, filmnézésre. Ha filmet nézek, nyugodtan akarom tenni, nem Linuxot indítgatni stb. Így is összeraktam egy saját linuxos NAS gépet, de azt csak Squeezebox server futtatására és letöltésre van, nincs hozzá kötve display. Azzal éppen elég a macera, bár most már elég jól belőttem.

Új hozzászólás Aktív témák