Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Asuras

    csendes tag

    válasz dabgergo #1696 üzenetére

    Hát figyu, lehet, hogy elfogult vagyok az a6m irányába, mert nekem az van, de ebben erősebb a videókártya (ha egy kicsit is), valamint a processzor is nagyobb teljesítményű, plusz ha jól tudom ebbe simán bele lehet tenni egy x2-es amd-t ha később nagyobb teljesítményre van szükség, valamint ebben a szériában el lehet kerülni a jó öreg majdnem összes darab elromló tsst dvd írót ami azért nem baj ha normálisan működik. Ja és a celeron 4-es szériája nem tudja szabályozni egy program segítségével az órajelet, a sempron tudja.
    Az enyémben egy mathsita (panasonic) van és ez mindent ír és olvas, olyat is elolvas amire az asztalim már rég keresztet vet.
    Asus meg nem rosszabb vagy jobb a hp-nál, ha jót fogsz ki akkor minden OK, ha rosszat az a másik gyártónál is szívás.

    Szerintem az ASUS a hazai piaci viszonyok között a legjobb ár-érték arányú noti. Vágj bele nyugoddt szívvel!

  • pzstm

    titán

    válasz dabgergo #1696 üzenetére

    Nekem eddig sosem volt AMD-s procim, szóval én csak emiatt voksolnék az inteles másik Asus notira! Viszont annyit el tudok mondani ha érdekel, hogy nekem egy A3L szériás Asus notim van, lassan két éve! Aktív, szinte mindennapos használatban van, játékra nem csak munkára meg sulira használom! Meg filmnézés meg zenehallgatás.
    Teljesen megbízható, stabil, masszív, strapabíró; ezeket hallottam egyébként eddig az összes Asus notiról! ;)
    Jelenleg Vista Ultimate van rajta, aero nélkül fut a 2 éves integrált karinak ''köszönhetően'', és így 3óra 20perc környékén van az üzemideje. :R
    Szóval Asus notit választanék a helyedben, kérdés melyik procival, mert ahogy láttam, nagy eltérés nincs a többi paramétert illetően ;)

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Új hozzászólás Aktív témák