Új hozzászólás Aktív témák

  • Mlacee

    tag

    Amúgy a RAIDhez kapcsolnék egy sztorit.
    Én jobb híján nem identikus HDkal csináltam meg,de megy.
    A HD két Hitachi,az egyik picit modernebb,van benne már NCQ,SATAII,a másik ugyanez csak ezek nélkül.SATA II ugye csak akkor megy ha aktiváljuk.
    Az XPt egyetlen egy módszerrel vettem rá hogy megyegye a drivert,mégpedig hogy kombináltam a legújabb illesztőprogram átmeneti NVIDIA mappájából(amikor telepíted,létrehozza) kiválogatott és a CDn hozzá adott drivereket.
    Ezzel simán felment az XP,ráadásul ha nem lett volna egy lassú kombóról futtatva a CD,akkor akár 7-8 perc alatt is,így olyan 9-10 perc alatt felment(gépeléses szakasz nélkül).
    Viszont egy fura dolog van vele,a két HDt jelzi mind leválasztható eszköz(USB) az eszköztáron.Persze nem lehet őket leválasztani és minden megy simán,csak érdekes.

    Vista RC2re felrakni meg aztán tényleg csak mazochisták próbálják,ez vagy 3 féle driverrel volt csak hajlandó felmenni....ez is jelzi,mint leválasztható.
    Pechemre az RC1 állítólag már magától kezeli a RAID tömböket,szal én pont az utolsó ilyen buta Vistára raktam fel a RAIDem,de felment.Legalábbis remélem,hogy a későbbi Visták már kezelik simán.

    Will work for FSB!

Új hozzászólás Aktív témák