Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemeth989

    senior tag

    válasz Tibko8 #8780 üzenetére

    Multija ugyanolyan, mint a PC vagy a legtöbb online autós gamenek, semmi különbség. Ugyanúgy vannak retardok akik kilöknek, de ez nem jelenti, hogy nem lehet jó versenyeket futni.
    Nekem megvan a PC, de a mai napig tartom labdába se rúg az iRacing, Ac vezetési élményéhez képest. Talán még a Raceroom is jobb, de csak pár futam erejéig volt hozzá szerencsém. PC-ben azt hogy levágod a kanyarokat és nem büntet, az autók nagy százaléka, mintha taknyom menne, vicc szerintem. Setup lehetőségről ne is beszéljünk, sokkal jobban lehet érezni a hatását iR, AC kettősben. PC-ben olyan szélsőségek között volt valami értékelhető változás, hogy szerintem nagyjából viccnek van bent ez a lehetőség. (Mondjuk a 2. részben a fizikához komolyan hozzányúltak, olvassatok alapján végre vetélytársa lesz az iR, AC, RcR hármasnak.)
    DLC meg olyan kérdés, sajnos itt nincs olyan opció, mint a PC-ben, ha nincs meg a dlc tartalom akkor betudsz logolni a szerverre. Itt kivagy akkor lőve, be se tudsz logolni, ha pálya vagy autó nincs meg. Egyébként egyéni preferencia, ki mit szeret, mi érdekli. Akkor van cumi, ha túraautókat szereted mondjuk gt3, akkor jó néhány packot meg kell venni, hogy minden szerverre betudj logolni.
    DFGT-vel tökéletesen működik, nekem is az van.

    [ Szerkesztve ]

    RideMyStyle "LoveMyWilier"

  • neilszab

    őstag

    válasz Tibko8 #8780 üzenetére

    Az AC komolyabb hangvételű, mint a Project Cars, de csak akkor ajánlom, ha téged a vezetés és a versenyzés puszta élvezete és élménye szórakoztat és nem igényled a körítést. A DFGT miden gond nélkül támogatni fogja, ahogy bármilyen más kormány is! ;)

    Jelenleg az AC a legnépszerűbb autóversenyzős cím a Steam-en, lassan kétszer több aktív felhasználója van mint a Project Cars-nak. Rengeteg a free szerver, természetesen sok a barom is, de ki lehet fogni jókat is, sőt van ahol ranking rendszer is működik, illetve sok aktív liga is van, ahol a kulturált szórakozás garantált.

    A DLC csomagok csak kocsikat és pályákat tartalmaznak semmi mást, te tudod mire van szükséged. Az alap csomag + a 3 Dream Pack azért elég jó ajánlat most 24 euróért: AC Steam akció

    [ Szerkesztve ]

    Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

  • dino_m

    senior tag

    válasz Tibko8 #8780 üzenetére

    Szerintem mindenképpen érdemes megvenni. Logitech DFGT-t támogatja. Jobban kidolgozott fizika van benne, mint a CARS-ban, tehát a jó vezetési élmény miatt még a magányos krúzolás is fan benne. :)
    A multi jóval aktívabb, mint CARS-ban. Ez főleg amiatt van, hogy nem rég jött egy új DLC hozzá, másrészt a CARS-hoz több, mint egy fél éve már nem jött ki semmi új tartalom. Meg ugye szeptember végén jön az PC2 és mindenki azt várja. De szerintem a mellett is el fog férni az AC, ráadásul ki tudja, hogy AC-hoz még meddig tolják az új tartalmakat. AC 2-ről meg még csak pletykák sincsenek. DLC-k nekem az összes megvan, igaz hogy biztosan van néhány olyan autó, amit még ki se próbáltam, de a vezetési élmény miatt szerintem érdemes mindet begyűjteni, persze ha megvan rá a keret. :K

    Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

Új hozzászólás Aktív témák