Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz front3r #220 üzenetére

    Hideg! :P
    Kukkants meg a fan-eket! ;)
    Nálam egyelőre 4GHz-en sem kell most oldalsó v. felső venti, pedig 23°C volt a szobában, amikor teszteltem. Igaz, fel is hevült a proci 82°C-ra, de a fenti venti egyelőre felejtős, mert túl vastag harsinyát raktam be a szálló por ellen, és nem nyomja át rajta a levegőt. Talán majd kiveszem, úgyis kvázi egész nap megy a gép. Z600 hátuljára meg majd jön egy Coolink SWIF120P, mert azt rá tudom kötni az AC PST-jére, és hasonló a fordulatszáma is, így mind2 venti úgy fog menni CPU-Fan-ről, hogy nem zavar be a fordulatszám.
    Ja, előre beraktam egy piros ledes 12cm CM ventit 3 5.25-ös fiók helyére (jól néz ki a gép eleje szinte teljesen vörösben ragyogva), ez elég szépen tol hideget egyenesen a CPU-ra. Azon tűnődöm, hogy kifúvásra fordítom az alsó ventit, mert akkor a hideg oldalról szépen bemegy venti nélkül is, és nem szív be port. 2 hét alatt totál beszürkült a harisnya előtte (a 12cm előtt is). :W Csak a harisnya alatt vannak a csavarok, mert a nagy eszemmel ez most jutott csak eszembe. Előtte a signumban is jó volt az elöl kifúvós megoldás: no por a gépbe, és csak +1°C a vinyóknak, azzal meg tudok élni, hogy 27 helyett 28°C-osak. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák