Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz Geller72 #14037 üzenetére

    Nem értem, hogy ha évekig sikerült várni, akkor most azt a pár napot miért nem lehet kivárni. Egyik Arcképgyáros sincs 24/7-ben erre a feladatra alkalmazva, sőt egyáltalán nincs alkalmazva. Mindenki a szabadidejéből áldoz erre az egészre, amint látod még én is.
    Nagy most a sürgés-forgás, már mondtam is, hogy legyen mindenki egy kicsit türelmesebb, erre ezt kapom/kapjuk:

    ..nem csak ő...(maradt ki). Én úgy a negyedik napja. Így feladom. Köszönöm szépen. Már nem kell. - Az ilyenek megjegyzésektől szokott elmenni a kedvem és akkor arra a napra már nem is foglalkozom arcképkészítéssel, még ha lenne rá időm, akkor sem.

    Úgyhogy kérlek várj a sorodra, te is meg fogod kapni az arcképedet, ha nem is a mostani körben, de a következőben mindenképpen.

    Aki úgy érzi, hogy nagyon elsüllyedt a kérése és nincs itt a neve a listán, az írjon egy privátot nekem. Köszönöm!

    David75 (Gordon Gekko), sto1911 ([link]), MZsoltee ([link]), tomic (Elvis), Mr.Csizmás ([link]), Geller_1972 (Clint Eastwood), woland_y2k ([link]), x_o_n (???), Bulitt ([link])

    Geller_1972: Most jut eszembe, hogy Clint Eastwood már van. emre

    [ Szerkesztve ]

    Harrrr!!!!

Új hozzászólás Aktív témák