Keresés

Aktív témák

  • Humamage

    tag

    válasz PazsitZ #3654 üzenetére

    Több mindentől függ (proci memória, mennyire friss a rendszer, milyen drivert használsz stb, stb..) de az én konfigonom megy rendesen.. Még 3 terület van hárta, amit láttam a nagy térképen, (az erőmü a város, meg valami előtte) de nekem eddig nem volt bajom vele.. Volt itt pár pr0 ( :) hehe, jajj de finoman fogalmaztam), aki szidta, hogy szar gépen ne mondjam, h milyen, de sztem ha nincs minden maxon akkor is élvezhető a játék.. minimumnak én az 1G ramot, valami DX8 felső kategóriás vidkátyát adnék meg, a proci mennél jobb, annál jobb.. Ezzel lehet vitatkozni, de egy ilyen gépen már végig lehet játszani simán a játékot, aki meg csicsaparádét akar, az meg vegyen nagy gépet, és örüljön neki..

    Arra kell számitanod, h árnyék nincs, a fák kicsit csunyák közelről, és néhol megáll gondolkodni (inkább csak akkor jellemző, ha előkapod a térképet, vagy sok ellenfél van előtted), de sürü mentéssel (ami egyébként is javasolt) nem lesz semmi bajod vele.. Persze nem lesz dinamic light, meg hasonlók, de a texturákat fel lehet venni, a látótávolságot meg le. :)

    Szerintem
    :)

    [Szerkesztve]

Aktív témák